خانه

Shenzhen Leeque Technology & Development Co., Ltd

نمایه شرکت

شرکت فناوری و توسعه شنژن لیک ، با مسئولیت محدود ، در سال 2010 تاسیس شد ، یک شرکت نوآورانه است که توسعه ، تولید و فروش محصولات الکترونیکی مانند ارتباطات حامل فتوولتائیک روشنایی هوشمند ، فتوولتائیک خورشیدی ، روشنایی led و غیره را ادغام می کند.

ما واجد شرایط انجام کار واردات و صادرات هستیم و در ODM و OEM تجربه داریم. بخشهای متصل به شرکت ما شامل بخش صادرات ، بخش توسعه فناوری ، بخش تولید ، بخش پرسنل اداری و غیره هستند.در حال حاضر ، محصولات اصلی شرکت ما به شرح زیر است:

اول: اینورتر خورشیدی ، اینورتر ترکیبی ، سیستم مینی خورشیدی DC ، منبع تغذیه بدون وقفه ، سیستم انرژی خورشیدی که شامل کنترل کننده خورشیدی ، باتری ، پنل PV ؛

دوم: چراغ های بیرونی LED شامل چراغ های خیابان به رهبری ، چراغ های تونلی LED ، نورافکن های LED ، چراغ های چراغ راه راه و غیره است.

سوم: پروژه روشنایی شهرداری ؛

ما نه تنها یک تولید کننده حرفه ای هستیم ، بلکه دارای یک تیم حرفه ای کامل از طراحی و ساخت مهندسی روشنایی شهری هستیم. در سال های اخیر ، شرکت ما تعدادی پروژه بزرگ در زمینه روشنایی شهرداری را به اتمام رسانده است ، از جمله "پروژه روشنایی LiNing" سالن ورزشی ، Natatorium Liuzhou ، کوه Malu "و غیره.

از زمان تاسیس در سال 2010 ، ما هرگز متوقف نمی شویم تا با روند جهانی همراه شویم تا محصولات خود را به بازار برسانیم تا نیاز مشتری را برآورده کنیم و با محصولات کاربردی فناوری R&D خود به جامعه خدمت کنیم. هدف ما توسعه کارآمد ، بالا است -tech محصول جدید زیست محیطی برای انجام بهترین کار برای کمک به افراد بیشتر.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

ما در سال 2010 تاسیس شده ایم ، یک شرکت نوآورانه است که توسعه ، تولید و فروش محصولات الکترونیکی مانند ارتباطات حامل فتوولتائیک روشنایی هوشمند ، فتوولتائیک خورشیدی ، روشنایی LED و غیره را ادغام می کند. از سال 2010 تاسیس شد ، ما هرگز متوقف نمی شویم روند جهان برای وادار کردن محصولات ما به بازار برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان و خدمت به جامعه با محصولات کاربردی فناوری R&D خود ما. هدف ما توسعه محصول جدید و کارآمد با فناوری پیشرفته در محیط زیست است تا بهترین تلاش خود را برای کمک به بیشتر انجام دهیم. مردم.

Shenzhen Leeque Technology & Development Co., Ltd
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : لیک

تعداد کارمندان : 10~30

فروش سالانه : 300000-1200000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%